Dlaczego warto zbierać złom??

Wydaje Ci się, że sprzedaż złomu to zajęcie, które Ciebie nie dotyczy? Masz raczej negatywne skojarzenia związane z oddawaniem złomu do skupu? Czas to zmienić! W Warszawie, jak i całej Polsce, jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne firmy, zajmujące się zbiórką, transportem i ostatecznie – recyklingiem – zbędnych surowców.

Oddawanie złomu, zalegającego w domu czy mieszkaniu, jest przede wszystkim wyrazem naszej troski o środowisko naturalne. A jednocześnie świetnym sposobem na podreperowanie budżetu. Przekonaj się o tym, sprzedając materiały, takie jak złom elektroniczny, metale kolorowe czy makulatura do punktów P.U.H. DAN-KON w Warszawie.

Dbanie o środowisko i jej ochrona

Każdy Warszawiak produkuje co roku ogromne liczby śmieci, które znacznie zanieczyszczają ziemię. Nie zawsze pamiętamy o tym, że część z nich powstaje z surowców, które mogą być ponownie wykorzystane. Wystarczy oddać je do punktu skupu złomu! Takiego, w którym materiały te poddawane są przetworzeniu.

Złom i stare żelastwo

Sprzedaż złomu w specjalnym skupie to wyjątkowo skuteczny sposób walki zalewającymi nasz zewsząd śmieciami. Warto pamiętać też, że firmy zajmujące się recyklingiem przyczyniają się do zmniejszenia liczby śmieci lądujących na wysypiskach. Pośrednio przyczyniają się też do ograniczenia wycinki drzew.

Możliwość dorobienia do pensji

Ochrona środowiska to jednak nie wszystko. W sprzedaży złomu nie bez znaczenia jest też czynnik ekonomiczny. Każdy z nas korzysta z różnych sposobów oszczędności, które wspomagają domowy budżet. Świetną metodą na zdobycie dodatkowych pieniędzy może być również sprzedaż surowców w punkcie skupu złomu.

Co najważniejsze – zdobycie dodatkowych pieniędzy ze złomu nie kosztuje nas praktycznie żadnego wysiłku. I tak zbieramy różnego rodzaju śmieci, z którymi prędzej czy później musimy coś zrobić. Warto więc przywieźć je do skupu i jeszcze na tym zyskać. Skupy złomu oferują swoim klientom naprawdę atrakcyjne ceny za złom elektroniczny, metalowe kolorowe czy makulaturę.

A gdzie sprzedawać złom? W Warszawie - u nas!

W samej Warszawie i okolicy funkcjonuje ponad 450 punktów skupu złomu. Jak wybrać ten odpowiedni? Przede wszystkim warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm. To właśnie te cechy wyróżniają P.U.H. DAN-KON. Od 2002 roku naszym klientom zapewniamy rzetelną wycenę surowców i atrakcyjne ceny ich skupu.