Skup akumulatorów

Skupujemy akumulatory żelowe, ołowiowe i kwasowo-ołowiowe. Przy sprzedaży dużych ilości akumulatorów odbieramy je od klientów i negocjujemy cenę.


Skup aluminium

Oferujemy wysokie ceny złomu aluminiowego, a nasze skupy są czynne codziennie. Przy większej ilościach możliwy odbiór od klienta.


Skup cyny, mosiądzu i ołowiu

Oferujemy wysokie ceny za złom cyny, mosiądzu i ołowiu, a nasze skupy są czynne codziennie. Przy większej ilościach możliwy odbiór od klienta.


Skup miedź

Oferujemy wysokie ceny za złom miedziany i kable miedziane, a nasze skupy są czynne 7 dni w tygodniu (w niedziele handlowe). Przy większej ilości odbieramy miedź od klienta i negocjujemy cenę

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czego nie skupujemy?

Amortyzatorów, gaśnic, butli gazowych, zbiorników gazowych, wózków sklepowych, lodówek, pralek, elektroniki, kartonów

Złom, a środowisko

Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla poprawy stanu środowiska naturalnego jest recykling surowców wtórnych. Dlatego zużyte surowce oddajemy do przetworzenia, zamiast przyczyniać się do dalszego zanieczyszczenia Ziemi.

Kiedy jesteśmy otwarci?

Jako jedni z nielicznych prowadzimy w Warszawie skupy złomu, które czynne są codziennie przez 7 dni w tygodniu (w niedziele handlowe). Dzięki rzetelnej ocenie jakościowej i ilościowej surowców, zapewniamy naszym Klientom zawsze wysokie ceny, dogodne warunki i terminy płatności. Zachęcamy do współpracy.

Skup makulatury

Skup makulatury prowadzony jest wyłącznie przez skup zlokalizowany przy ulicy Kijowskiej 14a.